Lysi

LYSI kalaõlid sisaldavad rikkalikult asendamatuid oomega-3-rasvhappeid, mis on vajalikud keha normaalseks arenguks ja toimimiseks. Rasvhappeid saadakse kas toidust või kalaõli tarvitades. Kõige olulisemad asendamatutest rasvhapetest on EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape). EPA- ja DHA-rasvhapped aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele, DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist.

 

 

 

 

LYSI toodete toorained saadakse kaladest, kes on kasvanud loomulikult ja ökoloogiliselt puhtas keskkonnas – Põhja-Atlandi ookeanis, Islandi ranniku lähedal.

 

LYSI on saanud rahvusvahelise standardsertifikaadi ISO 9001, API/GMP sertifikaadi ning Briti jaemüüjate konsortsiumi (BRC) sertifikaadi, mis on tootmisprotsesside halduse kõrgeim tunnustus. Oomega-3-rasvhappeid saadakse peamiselt rasvasest kalast nagu sardiin, heeringas, makrell, mõõkkala, anšoovis, tuunikala ja lõhe. Toote kõige olulisem aspekt on rasvhappesisaldus. Mida rohkem on EPA- ja DHA-rasvhappeid, seda väärtuslikum kalaõli.

 

LYSI tootevalikus on erineva kontsentreeritud rasvhapete sisaldusega kalamaksa- ja kalaõlid, mille hulgast saate valida endale kõige sobivama.